Červený oddíl

Jméno a přijmení
Sprint 50 m
Skok do dálky
Hod do Dálky
Dlouhý běh
RozběhPořadíFinálePořadí1 pokus2. pokusvítěznýPořadí1. pokus2. pokusVítěznýPořadíPořadí
Helenka Vu10.815#N/A192200200676.5755
Terezka Pantuckova9.719.48129027029011012.512.531
Zuzanka Pantuckova11.096#N/A218235235366664
Terezka Dohnalova12.57#N/A15015715775.555.576
Ella Capkova10.2410.654233230233415121512
Nicoletta Miketova10.13310.263196220220513131323
Marketka Fialova9.8829.81223626726728.588.54

Jméno a přijmení
Sprint 50 m
Skok do dálky
Hod do Dálky
Dlouhý běh
RozběhPořadíFinálePořadí1 pokus2. pokusvítěznýPořadí1. pokus2. pokusVítěznýPořadíPořadí
Jirka Keim12.510#N/A164160164111281268
Stepan Plecity10.15#N/A272292292111151533
David Plecity12.510#N/A1741901901068.58.597
Krystof Tucek9.8249.734238244244713.5813.555
Vaclav Hercik10.427#N/A23825525561517.517.524
Michal McCollum11.899#N/A22321122387.547.5106
Frantisek Kaska16.112#N/A118145145125.555.512
Antonin Komers9.6239.23128229029021212126
Ferda Komers10.88#N/A25825325859898
Honzik Sova10.15#N/A209210210974.5711
Ondra Rozskowski9.319.5632660266414141442
Kuba Rozskowski9.319.462238270270321202111

Modrý oddíl

Jméno a přijmení
Sprint 50 m
Skok do dálky
Hod do Dálky
Dlouhý běh
RozběhPořadíFinálePořadí1 pokus2. pokusvítěznýPořadí1. pokus2. pokusVítěznýPořadíPořadí
Eliska Tuckova9.3438.832722962961116164
Victoria Ides8.9628.712307330330151415
Emma Rehorkova10.027#N/A27027027058.588.565
Sofia Walter8.3918.131288308308113.5181811
Diana Ides9.65#N/A276264276413.5613.53
Magda Laubova9.549.584286276286216131623
Katka Laubova10.448#N/A21019421077.577.577
Adela Drbohlavova9.96#N/A276286286211.511.511.542
Eliska Drbohlavova119#N/A238235238610101056

Jméno a přijmení
Sprint 50 m
Skok do dálky
Hod do Dálky
Dlouhý běh
RozběhPořadíFinálePořadí1 pokus2. pokusvítěznýPořadí1. pokus2. pokusVítěznýPořadíPořadí
Vilem List8.928.472330310330117.5212132
Jonas Fiala8.7918.3129028729042018204
Natan Fuka9.6349.42430228030221521.521.524
Vojta Seidl12.847#N/A21221021271091076
Vojta Dohnal9.37393260250260522.51922.511
Ivo Konarik10.215#N/A29327029331112.512.553
Robert Nguyen11.766#N/A210233233611.5611.565

Bílý oddíl

Jméno a přijmení
Sprint 60 m
Skok do dálky
Hod do Dálky
Dlouhý běh
RozběhPořadíFinálePořadí1 pokus2. pokusvítěznýPořadí1. pokus2. pokusVítěznýPořadíPořadí
Zuzka Mockova8.532#N/A3523223522814143
Sofie Brauchli8.131#N/A337354354113.5171713
Valerie McCollum9.414#N/A25029029041091042
Anna Cervena9.13#N/A313320320313.5151521

Jméno a přijmení
Sprint 60 m
Skok do dálky
Hod do Dálky
Dlouhý běh
RozběhPořadíFinálePořadí1 pokus2. pokusvítěznýPořadí1. pokus2. pokusVítěznýPořadíPořadí
Dominik Dvorak9.072#N/A300295300223212322
Jan Filounek8.071#N/A354358358126.525.526.511


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..