Třetí ročník oddílového přeboru.

Kompletní Výsledky

KLUCI MLADŠÍ - Běh 60 m
Start
číslo
PořadíJméno a přijmeníRok
narození
OddílRozběhFinále
A
Finále
B
1001Fuka Natanael2009TJ Sokol 1. Smíchov12,712,8
1042Rozskowski Ondřej2009TJ Sokol 1. Smíchov12,913,0
1033Rozskowski Jakub2010TJ Sokol 1. Smíchov13,213,4
1014Hercík Václav2010TJ Sokol 1. Smíchov14,814,9
1055Tuček Kryštof2010TJ Sokol 1. Smíchov15,315,2
1066Klinka Felix2010TJ Sokol 1. Smíchov15,616,2
1077Gabriel Seidl2010TJ Sokol 1. Smíchov16,816,5

KLUCI MLADŠÍ - Biathlon
Start
číslo
PořadíJméno a přijmeníRok
narození
OddílVýsledný
čas
1041Rozskowski Ondřej2009TJ Sokol 1. Smíchov01:13,1
1002Fuka Natanael2009TJ Sokol 1. Smíchov01:18,4
1033Rozskowski Jakub2010TJ Sokol 1. Smíchov01:18,4
1054Tuček Kryštof2010TJ Sokol 1. Smíchov01:18,7
1065Klinka Felix2010TJ Sokol 1. Smíchov01:33,3
1076Gabriel Seidl2010TJ Sokol 1. Smíchov01:33,9
1017Hercík Václav2010TJ Sokol 1. Smíchov01:36,5

KLUCI STARŠÍ - Běh 60 m
Start
číslo
PořadíJméno a přijmeníRok
narození
OddílRozběhFinále
A
Finále
B
2001Filounek Jan2008TJ Sokol 1. Smíchov11,011,0
2042Myška Jakub2006USK Praha11,611,2
2033Kuthan Karel2007USK Praha11,511,8
2014Klinka Matyáš2006TJ Sokol 1. Smíchov11,413,8
2025Kraus Lukáš2006USK Praha11,811,6
2086Kuntoš Jiří2007TJ Sokol 1. Smíchov12,011,9
2077Plintovič Maximilian2007USK Praha11,812,1
2098Dvořák Dominik2007TJ Sokol 1. Smíchov12,012,7
2109Marek Seidel2008TJ Sokol 1. Smíchov15,5
20510Nešpůrek Jan2007TJ Sokol 1. Smíchov16,2

KLUCI STARŠÍ - Biathlon
Start
čislo
PořadíJméno a přijmeníRok
narození
OddílVýsledný
čas
2001Filounek Jan2008TJ Sokol 1. Smíchov02:21,8
2022Kraus Lukáš2006USK Praha02:25,0
2083Kuntoš Jiří2007TJ Sokol 1. Smíchov02:27,5
2094Dvořák Dominik2007TJ Sokol 1. Smíchov02:28,8
2075Plintovič Maximilian2007USK Praha02:29,2
2016Klinka Matyáš2006TJ Sokol 1. Smíchov02:40,1
2047Myška Jakub2006USK Praha02:42,8
2108Marek Seidel2008TJ Sokol 1. Smíchov02:46,3
2039Kuthan Karel2007USK Praha02:46,4
20510Nešpůrek Jan2007TJ Sokol 1. Smíchov03:12,2
21111Rivola Štěpán20063:28,0

HOLKY MLADŠÍ - Běh 60 m
Start č.PořadíJméno a přijmeníRok
narození
OddílRozběhFinále AFinále B
3071Tučková Eliška2009TJ Sokol 1. Smíchov12,012,1
3052Pantůčková Tereza2010TJ Sokol 1. Smíchov12,312,3
3013Hušková Barča2009TJ Sokol 1. Smíchov14,213,9
3034Lenek Míla2010TJ Sokol 1. Smíchov16,514,7
3065Pantůčková Zuzana2012TJ Sokol 1. Smíchov17,016,9
3046Nešpůrková Natálka2012TJ Sokol 1. Smíchov29,526,6

HOLKY MLADŠÍ - Biathlon
Start
číslo

Pořadí
Jméno a přijmeníRok
narození
OddílVýsledný
čas
3011Hušková Barča2009TJ Sokol 1. Smíchov01:14,9
3034Lenek Míla2010TJ Sokol 1. Smíchov01:37,1
3046Nešpůrková Natálka2012TJ Sokol 1. Smíchov02:10,9
3052Pantůčková Tereza2010TJ Sokol 1. Smíchov01:19,8
3065Pantůčková Zuzana2012TJ Sokol 1. Smíchov01:40,2
3073Tučková Eliška2009TJ Sokol 1. Smíchov01:23,7

HOLKY STARŠÍ - Běh 60 m překážky
Start.
čÍslo
PořadíJméno a přijmeníRok
narození
OddílRozběhFinále
A
Finále
B
4051Režná Anežka2006TJ Sokol 1. Smíchov10,510,4
4012Červenková Anička2006TJ Sokol 1. Smíchov10,710,8
4063Korbelová Mia2007TJ Sokol 1. Smíchov10,911,1
4074Lenek Klára2005TJ Sokol 1. Smíchov11,111,5
4025Červenková Kristýna2006TJ Sokol 1. Smíchov11,211,6
4086Červená Anna2008TJ Sokol 1. Smíchov12,312,3
4037Hušková Kateřina2006TJ Sokol 1. Smíchov13,313,7
4048Lenek Emma2007TJ Sokol 1. Smíchov13,014,3

HOLKY STARŠÍ - Biathlon
Start.
číslo
PořadíJméno a přijmeníRok
narození
OddílVýsledný
čas
4071Lenek Klára2005TJ Sokol 1. Smíchov02:17,9
4052Režná Anežka2006TJ Sokol 1. Smíchov02:21,9
4063Korbelová Mia2007TJ Sokol 1. Smíchov02:29,9
4014Červenková Anička2006TJ Sokol 1. Smíchov02:34,4
4025Červenková Kristýna2006TJ Sokol 1. Smíchov02:38,5
4036Hušková Kateřina2006TJ Sokol 1. Smíchov02:48,4
4087Červená Anna2008TJ Sokol 1. Smíchov02:50,8
4048Lenek Emma2007TJ Sokol 1. Smíchov02:55,2

Biathlon - Dospělí
Biathlon - ženy
STARTOVNÍ
ČÍSLO
JMÉNO A
PŘÍJMENÍ
POŘADÍVÝSLEDNÝ
ČAS
STARTOVNÍ
ČÍSLO
JMÉNO A
PŘÍJMENÍ
POŘADÍVÝSLEDNÝ
ČAS
511Nešpůrek Petr11:52,5502Tučková Veronika12:24,2
503Matěj Režný21:53,8501Eva Canalis22:27,7
504Hušek Ondřej32:17,7513Roszkowská Marie32:46,9
510Plintovic Samuel42:18,7512Irena Kuthanová42:50,6
507Seidl Jaroslav52:31,8
508Hercík Pavel62:32,8
509Lukáš Slavík72:34,5
506Miška Marek82:39,9
505Klinka Tomáš92:43,5

Fotogalerie


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..