Červený oddíl

Error requesting data: cURL error 28: Operation timed out after 5003 milliseconds with 0 out of -1 bytes received
Error requesting data: cURL error 28: Operation timed out after 5002 milliseconds with 0 out of -1 bytes received

Běh 100 m
Jméno a příjmeníČasPořadí
Marketa Vohlídalová20.51
Felix Klinka Canales21.54
Terezka Dohnalová28.97
Veronika Hanzelová25.66
Nella Tomášková21.65
Klára Dočekalová20.62
Kryštof Tuček21.33

Sprinterský víceboj
Jméno a příjmeníBěh 30 mBěh 50 mBěh 100 mSoučet bodůPořadí
Marketa Vohlídalová12141
Felix Klinka Canales354124
Terezka Dohnalová777217
Veronika Hanzelová666186
Nella Tomášková545145
Klára Dočekalová31262
Kryštof Tuček22373

Modrý oddíl

Běh 30 m
Jméno a příjmeníČasPořadí
Vojta Dohnal5.97
Katka Horká5.85
Matěj Kouba68
Filip Čihař5.72
Hušková Barbora7.911
Karolína Minxová5.72
Václav Vyskočil5.72
Emma Büchlerova6.810
Štěpán Kroupa5.85
Eliška Tučková5.61
Natan Fuka68

Běh 50 m
Jméno a příjmeníČasPořadíFinále CFinále BFinale A
Vojta Dohnal9.769.5
Katka Horká9.549.9
Matěj Kouba9.999.5
Filip Čihař9.339.4
Hušková Barbora10.81111
Karolína Minxová9.219.1
Václav Vyskočil9.879.3
Emma Büchlerova10.6109.7
Štěpán Kroupa9.659.4
Eliška Tučková9.218.8
Natan Fuka9.8710.1

Běh 100 m
Jméno a příjmeníČasPořadí
Vojta Dohnal18.67
Katka Horká19.29
Matěj Kouba198
Filip Čihař18.34
Hušková Barbora21.411
Karolína Minxová17.92
Václav Vyskočil17.92
Emma Büchlerova18.45
Štěpán Kroupa18.56
Eliška Tučková17.51
Natan Fuka2010

Sprinterský víceboj
Jméno a příjmeníBěh 30 mBěh 50 mBěh 100 mSoučet bodůPořadí
Vojta Dohnal767207
Katka Horká549186
Matěj Kouba898258
Filip Čihař23493
Hušková Barbora1111113311
Karolína Minxová21252
Václav Vyskočil272114
Emma Büchlerova10105258
Štěpán Kroupa556165
Eliška Tučková11131
Natan Fuka8710258

Bílý oddíl

Běh 30 m
Jméno a příjmeníČasPořadí
Matyas Klinka Canales 5.31
Anna Červená5.64
Izabela Kubies5.42
Adéla Dočekalová5.53

Běh 50 m
Jméno a příjmení12Nejlepší časPořadí
Matyas Klinka Canales 8.1882
Anna Červená9.28.68.63
Izabela Kubies87.97.91
Adéla Dočekalová9.68.98.94

Běh 100 m
Jméno a příjmeníČasPořadí
Matyas Klinka Canales 16.22
Anna Červená17.64
Izabela Kubies15.51
Adéla Dočekalová17.43

Sprinterský víceboj
Jméno a příjmeníBěh 30 mBěh 50 mBěh 100 mSoučet bodůPořadí
Matyas Klinka Canales 12252
Anna Červená434114
Izabela Kubies21141
Adéla Dočekalová343103

Závody rodičů

Dospělí ženy 60 m
Jméno a přijmeníČasPořadí
Hana Dohnalová101
Canaris Eva10.32
Bednářová Denisa10.83
Šimonková Jana12.54

Dospělí muží 60 m
Jméno a příjmeníČasPořadí
Dočekal Jan8.21
Kouba Roman8.42
Čihař Ondřej8.63
Dohnal Jan8.74
Büchler Ondřej9.15
Tomášek Lukáš9.56
Klinka Tomáš9.87


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..